Listwy

Wykończenie i aranżacja wymaga szczegółowego zadbania o detale, tak by efektu końcowego nie zdołał przyćmić żaden szczegół.
Przy doborze listew oprócz walorów wizualnych (kolory, kształty) należy także zwrócić uwagę na ich specyfikację. Istotne jest czy listwa jest łatwa w montażu, docinaniu, łatwo zmywalna, maskuje kable, tworzy niewidzialne połączenia, jest produktem ekologicznym czy może być malowana (także malowana razem ze ścianą) ? Ważny jest także budulec. W naszej bogatej ofercie można znaleźć listwy zbudowane z materiałów, takich jak polistyren, aluminium, wysokogatunkowe drzewa liściaste i rozwłókniona tkanka drzewna.

Podkłady

Podkład podłogowy powinien być przede wszystkim wytrzymały i trwały – aby nie popękał wskutek działania ciężaru użytkowego oddziałującego miejscowo na podłoże. Ponadto ważne jest, aby był równy – wówczas wykonanie posadzki będzie łatwe i przyniesie pozytywny efekt. W razie ułożenia posadzki na nierównym podłożu może ona popękać lub materiał wykończeniowy podłogi może ulec wypaczeniu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór podkładów podłogowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz rodzajów podłogi, które zagwarantują dla niej właściwe podłoże.


Dlaczego warto nam zaufać ?

Realizujemy indywidualne
projekty

Posiadamy bogatą ofertę akcesoriów na każdy wymiar i konfigurację

Mamy szeroką paletę
wzorów, kolorów oraz technologii i materiałów

Doradzamy w wyborze produków oraz pomagamy w montażu

Klamki

Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu modeli i kształtów, jesteśmy w stanie urozmaicić wystrój drzwi i wpłynąć na ogólną estetykę pomieszczeń i wnętrz. W swojej ofercie posiadamy produkty, które już samym wyglądem zachęcają do zakupu. W tej grupie znajdziecie Państwo klamki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz aluminiowych. Warto wspomnieć, iż wyroby te mogą być wykonane z różnorodnych materiałów. Nasi dostawcy oferują szeroką gamę wyboru pod względem materiałów, rodzajów, czy kolorów.

 

Ościeżnice

Ościeżnica to nieodłączny element drzwi wewnętrznych lub drzwi wejściowych. Ościeżnica zbudowana jest z dwóch elementów pionowych zwanych stojakami i poziomych: górnego nadprożowego oraz dolnego, zwanego ślepym progiem. Osadzone są w niej dwa lub trzy zawiasy. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju ościeżnice, np. drewniane, aluminiowe, PCV czy też metalowe oraz ościeżnice regulowane, których szerokość można zmieniać w odpowiednim zakresie, a także stałe, które mają określoną szerokość dopasowaną do standardowej grubości murów.

Parapety

Parapety stanowią nie tylko punkt podparcia dla okien, ale przede wszystkim spełniają funkcję elementów wykończenia wnętrz, będąc estetycznym dodatkiem do wystroju pomieszczeń.
Duża różnorodność materiałów z jakich wykonane są parapety, wzorów oklein oraz szeroka gama dostępnych kolorów dają nieograniczone możliwości kreowania stylu aranżacji wnętrz, zarówno jeśli chodzi o parapety zewnętrzne, jak i wewnętrzne.